Scania Eesti AS

Tarmo Allemann

Tarmo Allemann

Tegevjuht | Juhatuse liige
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 200
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: tarmo.allemann@scania.ee

Tiia Pedak

Tiia Pedak

Finantsjuht | Juhatuse liige
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 231
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: tiia.pedak@scania.ee

Alar Prääm

Alar Prääm

Müügi- ja turundusjuht | Juhatuse liige
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 241
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: alar.praam@scania.ee

Toomas Suimets

Toomas Suimets

Varuosade müügijuht
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 220
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: toomas.suimets@scania.ee

Inga Suurraid

Inga Keres

Personalijuht
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 237
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: inga.keres@scania.ee

Maire Trummer

Maire Trummer

Pearaamatupidaja
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 232
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: maire.trummer@scania.ee

Helgi Rõõs

Helgi Rõõs

Töökeskkonna- ja keskkonnaspetsialist
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 239
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: helgi.roos@scania.ee

Jaan Oras

Jaan Oras

Tehniline koolitaja
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 226
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: jaan.oras@scania.ee

Madis Merk

Madis Merk

Eriveokite tarnespetsialist
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 240
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: madis.merk@scania.ee

Mait-Margus Müts

Mait-Margus Müts

Teeninduse tugi/arendus spetsialist
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 225
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: mait.muts@scania.ee

Mati Noode

Mati Noode

Sisseostu- ja kinnisvarahalduse spetsialist
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 238
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: mati.noode@scania.ee

Olari Kalvik

Olari Kalvik

Teenuslepingute tootejuht
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 223
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: olari.kalvik@scania.ee

Raimo Oinus

Raimo Oinus

Turundusspetsialist
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 229
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: raimo.oinus@scania.ee

Ringo-Rain Villems

IS/IT juht
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 235
  • Faks: +372 6651 208
  • Kontakt

e-posti aadress: ringo-rain.villems@scania.ee

Tanel Paeveer

Tanel Paeveer

Müügiinsener
Scania Eesti AS
  • Telefon: +372 6651 243
  • Faks: +372 6651 255
  • Kontakt

e-posti aadress: tanel.paeveer@scania.ee